Qau dhe ja mori kryqin Kiarës, mikesha e tyre tregon arysen e veprimeve të Luizit

Sot në “Ftesë në 5” me Bieta Sulon u diskutua çifti më i komentuar i momentit, Luiz-Kiara.Pak ditë më parë Luzi i dha varësen e tij me kryq moderatores, duke theksuar rëndësinë e saj si një kujtim nga i ati.

Ndërkohë ditën e djeshme ai u pa teksa ia mori mbrapsht varësen. “Ndoshta është mërzitur se Kiara s’ e vendosi varësen natën e spektaklit, kur ai i bëri surprizën për Shën Valentin”, tha Liesa Haxhiasllani, mikesha e ngushtë e Kiarës.

Ndërkohë Mika Paci, Albi Lushi dhe Gaz Ujkashi hodhën ide se ndoshta Luiz kishte nevojë për kryqin meqë sot në mëngjes u pa duke qarë. “Thuhet se mund të ketë të ëmën sëmurë ose thjesht e ka ngarkesë të akumuluar”, u shprehen ata.

Ndryshe Luizi eshte banori me i preferuar i publikut i cili eshte kthyer ne nje fenomen duke thyer rekorde te shumta shikushmerie si ne TikTok dhe se fundi me kengen e tij te re “Me ty”, ne YouTube.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *